Ubytování

Nástup na ubytování  od 14h  a  vyklizení pokoje do 10h

Penzion Melkus je vhodný jak pro ubytování jednotlivců, tak i rodin či velkých skupin. Celková kapacita penzionu je 47 plnohodnotných lůžek. Penzion je vybaven standardními pokoji či apartmá, dále velkou společenskou místností, kde jsou podávány snídaně a večeře, standardně vybaveným barem s obsluhou, dětským koutkem a odpočinkovou zónou v zimní zahradě s úžasným výhledem do údolí města i na okolní hory. Dále je pro hosty k dispozici sauna, sušárna (včetně sušení bot, zejména lyžařských) a zamykaná lyžárna/kolárna.

Každý pokoj či apartmá je vybaven svým vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a WC), dále je standardní výbavou bezplatná Wi-Fi a TV, malý psací stůl s židlí a úložné prostory (věšáky, komody, případně skříňky apod.). Apartmá jsou oproti standardním pokojům vybavena navíc ještě svojí vlastní plně vybavenou kuchyňkou (lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, nádobím vybavená kuchyňská linka apod.) a jídelním koutem. Pokoje jsou rozmístěny ve třech podlažích, objekt není vybaven výtahem. Penzion bohužel není uzpůsoben pro pohyb osob s výrazným pohybovým omezením či na vozíku.

 

Standardní pokoje

Standardní pokoje se nachází v přízemí penzionu, kde je i společenská místnost, bar a relaxační zimní zahrada. Standardní pokoje mají malou vstupní chodbu, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Penzion disponuje jednolůžkovým, dvoulůžkovým (manželská postel), třílůžkovým (manželská postel + samostatná postel)  a dvěma čtyřlůžkovými pokoji (manželská postel + patrová postel). Cena za pobyt v těchto pokojích je v ceníku níže stanovena na osobu a noc.

Rodinná apartmá

Rodinná apartmá se nacházejí v prvním patře a sestávají vždy z dvou ložnic, společné místnosti s kuchyňkou a jídelním koutem a samozřejmě koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Každá ložnice je samostatně vybavena TV a nábytkem. Rodinná apartmá jsou zejména vhodná pro 3 až 5 členné rodiny, kdy rodiče i děti mají k dispozici samostatné ložnice a zároveň je v nich dostatečný společný prostor pro společné stolování, hry apod. Z hlediska prostorové dispozice se de facto jedná o apartmá typu plnohodnotného 2+kk bytu. Penzion disponuje dvěma rodinnými apartmá.

Apartmá pro skupiny či početnější rodiny

Apartmá pro skupiny či početnější rodiny se nacházejí ve druhém patře. Skladbou jsou v podstatě obdobná rodinným apartmá s tím rozdílem, že pokoje, ložnice i společné kuchyňské a jídelní prostory jsou nepoměrně větší než u rodinných apartmá. Celkově mohou tato apartmá pojmout od 7 do 10 osob. Penzion disponuje třemi apartmá pro skupiny či početnější rodiny.

Sauna

V roce 2020 jste vybudovali novou finskou saunu kde najdete, ochlazovací káď, relax zónu, WC, sprchu. Kapacita je 2-4 osoby.

Jaké ubytování poskytujeme?

Veškeré pobyty na našem penzionu zahrnují snídaně v podobě švédských stolů. Večeře v podobě tříchodového menu. Pro větší skupiny řešíme stravování vždy individuální dohodou podle konkrétních potřeb dané skupiny (zajištění svačin apod.). Snídaně i večeře jsou servírovány ve společenské místnosti, kde je nejen v průběhu večeře k dispozici i bar s obsluhou. Restaurace není k dispozici pro veřejnost, což podtrhuje náš důraz na Vaše soukromí a pohodlí.

Pro případ ubytování kojenců či batolat máme k dispozici dětskou postýlku včetně lůžkovin (za mírný poplatek 250,- Kč na celý pobyt).

Ubytování je včetně závěrečného i případného průběžného úklidu. Ubytování je samozřejmě včetně veškerých lůžkovin a hygienického vybavení.

Vychované domácí mazlíčky (psi, kočky) neodmítáme, ale je třeba jejich pobyt dohodnout a odsouhlasit předem, aby jejich pobyt nebyl v kolizi s případnými zvláštními, zejména zdravotními (alergie apod.) specifiky ostatních hostů ubytovaných na penzionu ve stejném termínu. Za pobyt domácího mazlíčka účtujeme poplatek 50,- Kč za každý den.