info@penzion-melkus.cz | +420 731 322 534

Penzion Melkus

Pec pod Sněžkou

Ceník


Penzion Melkus je vhodný jak pro ubytování jednotlivců, tak i rodin či velkých skupin. Celková kapacita penzionu je 44 plnohodnotných lůžek + možnost až 5 lůžek formou přistýlky. Pro skupiny nad 20 osob poskytujeme individuální ceny. Penzion je vybaven standardními pokoji či apartmá, dále velkou společenskou místností, kde jsou podávány snídaně a večeře, standardně vybaveným barem s obsluhou, dětským koutkem a odpočinkovou zónou v zimní zahradě s úžasným výhledem do údolí města i na okolní hory. Dále je pro hosty k dispozici sauna, sušárna (včetně sušení bot, zejména lyžařských) a zamykaná lyžárna/kolárna.

Každý pokoj či apartmá je vybaven svým vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a WC), dále je standardní výbavou bezplatná Wi-Fi a TV, malý psací stůl s židlí a úložné prostory (věšáky, komody, případně skříňky apod.). Apartmá jsou oproti standardním pokojům vybavena navíc ještě svojí vlastní plně vybavenou kuchyňkou (lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, nádobím vybavená kuchyňská linka apod.) a jídelním koutem. Pokoje jsou rozmístěny ve třech podlažích, objekt není vybaven výtahem. Penzion bohužel není uzpůsoben pro pohyb osob s výrazným pohybovým omezením či na vozíku.

Standardní pokoje

Standardní pokoje se nachází v přízemí penzionu, kde je i společenská místnost, bar a relaxační zimní zahrada. Standardní pokoje mají malou vstupní chodbu, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Penzion disponuje jednolůžkovým, dvoulůžkovým (manželská postel), třílůžkovým (manželská postel + samostatná postel)  a dvěma čtyřlůžkovými pokoji (manželská postel + patrová postel). Cena za pobyt v těchto pokojích je v ceníku níže stanovena na osobu a noc.
 

Rodinná apartmá

Rodinná apartmá se nacházejí v prvním patře a sestávají vždy z dvou ložnic, společné místnosti s kuchyňkou a jídelním koutem a samozřejmě koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Každá ložnice je samostatně vybavena TV a nábytkem. Rodinná apartmá jsou zejména vhodná pro 3 až 5 členné rodiny, kdy rodiče i děti mají k dispozici samostatné ložnice a zároveň je v nich dostatečný společný prostor pro společné stolování, hry apod. Z hlediska prostorové dispozice se de facto jedná o apartmá typu plnohodnotného 2+kk bytu. Penzion disponuje dvěma rodinnými apartmá. Cena za pobyt v rodinných apartmá je v ceníku níže stanovena za apartmá a noc bez ohledu na počet ubytovaných osob.
 

Apartmá pro skupiny či početnější rodiny

Apartmá pro skupiny či početnější rodiny se nacházejí ve druhém patře. Skladbou jsou v podstatě obdobná rodinným apartmá s tím rozdílem, že pokoje, ložnice i společné kuchyňské a jídelní prostory jsou nepoměrně větší než u rodinných apartmá. Celkově mohou tato apartmá pojmout od 7 do 10 osob. Penzion disponuje třemi apartmá pro skupiny či početnější rodiny. Cena za pobyt v apartmá pro skupiny či početnější rodiny je v ceníku níže stanovena za apartmá a noc bez ohledu na počet ubytovaných osob.
 

Jaké ubytování poskytujeme?

Veškeré pobyty na našem penzionu zahrnují snídaně v podobě převážně samoobslužného rautového stylu.  Pobyty na standardních pokojích je možné objednat i v režimu polopenze, tj. včetně večeře. K pobytům na apartmá lze též objednat večeře v počtu nezávislém na počtu v apartmá ubytovaných osob. Pro větší skupiny řešíme stravování vždy individuální dohodou podle konkrétních potřeb dané skupiny (zajištění svačin apod.). Snídaně i večeře jsou servírovány ve společenské místnosti, kde je nejen v průběhu večeře k dispozici i bar s obsluhou. Veškerá jídla jsou připravována naším vlastním kuchařem a jen a pouze pro Vás, naše hosty – restaurace není k dispozici pro veřejnost, což podtrhuje náš důraz na Vaše soukromí a pohodlí.

Pro případ ubytování kojenců či batolat máme k dispozici dětskou postýlku včetně lůžkovin (za mírný poplatek 250,- Kč na celý pobyt).

Ubytování je včetně závěrečného i případného průběžného úklidu. Ubytování je samozřejmě včetně veškerých lůžkovin a hygienického vybavení.

Vychované domácí mazlíčky (psi, kočky) neodmítáme, ale je třeba jejich pobyt dohodnout a odsouhlasit předem, aby jejich pobyt nebyl v kolizi s případnými zvláštními, zejména zdravotními (alergie apod.) specifiky ostatních hostů ubytovaných na penzionu ve stejném termínu. Za pobyt domácího mazlíčka účtujeme poplatek 80,- Kč za každý den.

 

Ceník ubytování, rezervace

Níže zveřejňujeme ceník ubytování. Ceník je orientační, platná je vždy cena uvedená v individuálním potvrzení rezervace Vašeho ubytování. Našim věrným hostům a větším skupinám poskytujeme ceny individuální.

Standardní pokoje

max. počet osob období cena za osobu na den
jen snídaně polopenze
1 až 4 duben-červen, říjen - prosinec (do 20.12.) 800 Kč 900 Kč
leden, březen, červenec-září 900 Kč 1 000 Kč
únor 1 000 Kč 1 100 Kč
vánoční / silvestrovský pobyt (21.12. - 1.1.) 1 200 Kč 1 400 Kč

Pozn.:
- děti do tří let věku mají pobyt zdarma
- děti ve věku 3 - 10 let mají slevu 20%


Rodinná apartmá (rodiny s dětmi či dva páry)

max. počet osob období cena za osobu na den
2 + 2
(s přistýlkou 2 + 3)
duben-červen, říjen - prosinec (do 20.12.) 3 800 Kč
červenec-září 4 200 Kč
leden, březen, červenec-září 4 500 Kč
únor 5 300 Kč
vánoční / silvestrovský pobyt (21.12. - 1.1.) 5 500 Kč

Apartmá pro větší skupiny

max. počet osob období cena za osobu na den
6 + 2
(+ až 2 přistýlky)
duben-červen, říjen - prosinec (do 20.12.) 5 800 Kč
červenec-září 6 200 Kč
leden, březen, červenec-září 6 500 Kč
únor 7 500 Kč
vánoční / silvestrovský pobyt (21.12. - 1.1.) 8 000 Kč
4 + 3 duben-červen, říjen - prosinec (do 20.12.) 5 600 Kč
červenec-září 6 000 Kč
leden, březen, červenec-září 6 300 Kč
únor 7 300 Kč
vánoční / silvestrovský pobyt (21.12. - 1.1.) 7 800 Kč

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Na vyžádání Vám vystavíme Fakturu – daňový doklad za pobyt pro Vaši případnou potřebu či pro Vašeho zaměstnavatele.

Ceny neobsahují rekreační poplatky placené Městu Pec pod Sněžkou, aktuálně ve výši 19,- Kč za osobu a den (15,- Kč vzdušné, 4,- Kč lůžkovné). Tyto poplatky od Vás vybereme v průběhu Vašeho pobytu.

Rezervace je platná a pro obě strany závazná v momentě jejího závazného potvrzení oficiálním e-mailem provozovatele penzionu a případného složení rezervační zálohy. Pro zrušení pobytu ze strany hosta platí následující storno podmínky a poplatky:

Zrušení pobytu 1 měsíc a déle před termínem pobytu: žádné storno poplatky

Zrušení pobytu 14 dní až 1 měsíc před termínem pobytu: 50% rezervační zálohy

Zrušení pobytu během 14 dní před termínem pobytu: 100% rezervační zálohy

Pro rezervaci Vašeho pobytu nás, prosím, kontaktujte přímo na našem telefonu či e-mailu, rádi s Vámi rezervaci osobně projdeme a zodpovíme všechny Vaše případné dotazy. Případně můžete využít náš poptávkový formulář zde.